Мектеп оқушылары 2016-2017 оқу жылында 20 астам түрлі интеллектуалдық және шығармашылық олимпиадаларға, сайыстарға, әр түрлі деңгейдегі спорттық жарыстарға қатысты.
Солардың ішінен 52 бірінші орынға ие болды; 29 екінші орын; 41 үшінші орын.

Мектеп студенттерінің қатысқан олимпиадалары мен сайыстары көрсеткіштерінің
КЕСТЕСІ
 

 

Интеллектуалдық және шығармашылық олимпиадалар мен сайыстар Сыныптар  Нәтижелері 
1 «Үркер» атты жан-жақты дамыған балаларға арналған Республикалық марафон 1-4 сыныбы 3 адам сертификат алды
2 «Мен - энциклопедиямын» атты халықаралық интеллектуалдық сайыс 1-4 сыныбы 1-орын – 8 адам
2-орын – 4 адам
3 «Эму-Эрудит 2016-2017ж.» атты Екатеринбург қаласы жастарының дамуын қолдау орталығы жанындағы халықаралық қашықтан оқыту интеллектуалдық сайысы 1-4 сыныптар 1-орын – 33 адам
2-орын – 10 адам
3-орын – 16 адам
4 «Русский медвежонок» атты халықаралық интеллектуалдық сайыс 1-4 сыныптар 1-орын – 4 адам
2-орын – 1 адам
3-орын – 5 адам
5 «Пони» атты халықаралық интеллектуалдық сайыс 1-4 сыныптар  3-орын – 2 адам 
6 «Золотое руно» атты халықаралық интеллектуалдық сайыс 1-4 сыныптар 1-орын - 2 адам
3-орын – 2 адам
7 «Ақ бота» атты республикалық интеллектуалдық сайыс 1-4 сыныптар 1-орын – 2 адам
3-орын – 1 адам
8 Мектеп оқушылары мен колледж студенттеріне арналған VI Халықаралық олимпиада, Анталия, Түркия 9-10 сыныптар Ағылшын тілінен – 1,2 орындар (2 адам)
География - 2-орын (1 адам)
Химия – 3-орын (1 адам)
9 «Алматы – ислам дінінің астанасы 2015 жыл» тақырыбында өткен Республикалық шығармалар сайысы. ЮНЕСКО Қазақстан 9-сынып 2-орын
10 Қазақ тілі пәні бойынша аудандық олимпиада  10 класс 3-орын
11 «Абай оқулары» атты Республикалық сайыс 9-сынып «Қала бойынша үздік нәтиже»
12 КБТУ – да өткен ағылшын тілі пәні бойынша олимпиада 10-сынып Ағылшын тілі, 3-орын – 2 адам
13 Сулейман Демирел атындағы университетте өткен жалпы білім беретін пәндер бойынша өткен олимпиада  9 - сынып 2-3-орын
14 Тарих пәнінен өткен Халықаралық қашықтан оқыту олимпиадасы (РФ, Смоленск қаласы) 10-сынып 2-орын – 2 адам
15 Мектеп оқушыларының қалалық ғылыми конференциясы 8-сынып 3-орын
16 Әбілхан Қастеевтің 110 жылдығы мен ЮНЕСКО-ның мерейтойына арналған жоба 2-4-сыныптар 1-орын -2адам
17 «Күн шуақ» қоғамдық қорының «Рауан» атты Республикалық фестиваль-сайысы  1-сынып Биден 2-орын
18 «Ақкөгершін» балалар шығармашылығының XI республикалық фестиваль-сайысы 2-сынып Вокал 3-орын
19 «Ты скажи, скажи художник, какого цвета осень...» тақырыбында өткен қалалық көрме сайысы (Алматы қаласы) 1-4-сыныптар 5 адам сертификат алды
20 «Я люблю рисовать!» атты балалар көркем шығармашылығына арналған халықаралық байқау 1-4-сыныптар 2 және 3-орын – 12 адам
21 «Желбіре, Жеңіс жалауы!» атты Жеңіс күнінің 70 жылдығына арналып, жалпы білім беретін мектеп оқушыларының арасында өткен қалалық байқау  1-6-сыныптар 14 адам «Үздік жұмыс» атты сертификатқа ие болды
22 Мәнерлеп сырғанау бойынша өткен Қырғыз республикасының Коньки тебу федерациясының ашық чемпионаты 1-сынып 3-орын – 1 адам
23 Шахмат бойынша өткен қалалық біліктіллер турнирі 1,4-сыныптар 2-орын – 2 адам
24 Жеке меншік мектептер арасында футболдан өткен қалалық чемпионат 8-10-сыныптар 4-орын